O nas

W styczniu 2006 roku, przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Paterku Marzena Guć rozpoczyna pracę z grupą dzieci. W ten sposób powstaje dziecięcy zespół taneczny BISS.

Gdy zainteresowanie zajęciami wzrosło wśród młodych ludzi, instruktorka założyła kolejną grupę tańca Hip Hop – SPIN w Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią. Oba zespoły w swych pierwszych Ogólnopolskich Turniejach spisały się świetnie. W szczególności BISS, gdyż już po miesiącu istnienia powrócił z zawodów z pucharem. Od tego czasu obie formacje zaczęły odnosić sukcesy – zarówno w tańcu solo jak i duetach.

We wrześniu 2006 roku po raz kolejny wzrosło zainteresowanie zajęciami tanecznymi dla najmłodszych, co spowodowało powstanie nowej formacji o nazwie FUX. Podążając śladami swych koleżanek grupa wyjechała na Ogólnopolski Turniej Tańca TAN w Bydgoszczy i również powróciła z pucharem w dłoniach. Początki nie były łatwe, gdyż nie było żadnego sponsora, który opłaciłby stroje i wyjazdy na turnieje. Sami musieliśmy je szyć i próbowaliśmy organizować transport, jednak ze względu na jego wysokie koszty możliwości wyjazdu był zawsze bardzo ograniczone.

W październiku powstały 2 nowe grupy taneczne w Nakielskim Ośrodku Kultury.Chłopcy tańczący Break Dance pod kierownictwem Marcina Korpala i grupa Hip Hop do 13 lat” SPIN JUNIOR”. Miejmy nadzieję,że też będą tak dobrze się spisywać. Dzięki sukcesom oraz włożonej ciężkiej pracy mamy obecnie wsparcie WDK w Paterku ,NOK Nakło i od niedawna sponsoruje nas ZNTK Paterek.Nadal jednak problemy finansowe nie umożliwiają młodzieży wyjazdy na zaplanowane turnieje i stroje taneczne.

Od września 2009 r przenieśliśmy zajęcia do nowego studia tańca „Let’s Dance” w Nakle.Instruktor Marcin Korpal prowadzi zajęcia Break Dance i Marzena Guć instruktorka Disco Dance i Hip Hop do 13 roku życia.

1 kwietnia 2010 roku otworzyliśmy własne Studio Tańca „OMEGA DANCE” a nasza współpraca z poprzednią szkołą tańca dobiegła końca. Powstały 3 nowe grupy taneczne w Sadkach-Disco Dance dla przedszkolaków, Disco Dance od 7-12 lat, Hip Hop od 13 roku życia i Break Dance.

Ze względu na ciążę i urlop macieżyński instruktorki zajęcia od czerwca 2011 r do stycznia 2012 r  zostały zawieszone.Od 2012 r ruszyliśmy z nowymi grupami Disco Dance w Nakielskim Ośrodku Kultury.

Obecnie są zajęcia dla dzieci w każdym wieku.Grupa Omega Sweet Dance 3 -5 lat,ŁAU Kids 6-8 lat ,ŁAU ! 9 -11 lat.